Zegarmistrzostwo – nasza misja

„ Świata  nie  naprawisz  i  raczej  nie  zmienisz – w zmianie zegarka,  jego naprawie  chętnie  Ci   pomożemy”  

                                                                                /z przemyśleń starego zegarmistrza/

Firma Demon łączy najlepsze tradycje rzemiosła zegarmistrzowskiego i nowoczesnych technologii.  Zegarmistrzostwo jest dla nas nie tylko pracą ale prawdziwą pasją. Warto pamiętać, że zegarmistrz to rzemieślnik, który nieustannie pogłębia swoją wiedzę w zakresie rozwoju nowinek technologicznych.  Dobry zegarmistrz łączy w swej pracy znajomość wielu zawodów, wielu specjalizacji i posługuje się wieloma narzędziami.

Jesteśmy także kolekcjonerami i miłośnikami zegarów, zegarków i starych narzędzi zegarmistrzowskich . Firma specjalizuje się w naprawach i oferuje pełny zakres remontów , przeglądów i renowacji wszystkich typów zegarów, ale przede wszystkim zegarów i zegarków mechanicznych.  Z pietyzmem i odpowiedzialnością troszczymy się o zegary antyczne , zabytkowe oraz te, które stanowią dla naszych klientów  przedmioty pamiątkowe i o szczególnej wartości.

Oferujemy także pełną gamę pasków , szkieł sprężyn, teleskopów, wałków naciągowych. Dorabiamy też indywidualnie brakujące części (uzupełniamy braki) w zegarach i zegarkach specjalnych. Podejmujemy się dorabiania wszelkich szkieł, w tym nietypowych (np. szlifowanych). Naprawimy zegary  i zegarki z  tzw. komplikacjami na przykład chronografy, zegary dzwoniące, repetiery, carillony, pozytywki także zegary figuralne i z kukułką, zegary ludowe np. tyrolskie i szwarcwaldzkie.

Do  współczesnych zegarków elektrycznych, elektronicznych – kwarcowych oferujemy pełny serwis baterii. Posiadamy  baterie do wielu urządzeń współczesnej mikroelektroniki  ( piloty samochodowe i inne, termometry, wagi i tym podobne oraz baterie do zabawek.

Podejmiemy się okresowej konserwacji  zegarów, zegarków ich regulacji oraz czyszczenia  kopert, bransolet (także jubilerskich). Otoczymy  opieką kompleksową kolekcje  zegarów i zegarków (w zbiorach  prywatnych i instytucjach – wystawiamy faktury VAT).

Potrafimy zaprojektować zegary słoneczne wszelkiego typu ( poziome w ogrodzie, pionowe i ukośne na ścianach budynków, przestrzenne)

Oferta specjalna – zaaranżujemy zegary (zegarki, zegareczki) dla danych przestrzeni mieszkalnej) wyszukamy – pomożemy kupić zegarki i zegarki na indywidualne zamówienie, także jako okolicznościowe prezenty.

Służymy chętnie doradztwem i konsultingiem w zakresie zegarów, zegarków i zegarmistrzostwa.

Zapraszamy do odwiedzenia pracowni zegarmistrzowskiej na warszawskiej Białołęce (Ceramiczna 5 lok. 4u)

Informujemy, że założyliśmy stronę na Facebooku, gdzie będziemy przedstawiali aktualne wydarzenia z naszej pracowni i chwalili się naszymi okazami kolekcjonerskimi

Nazwa strony – Czas dla Zegarów i zegarki w firmie „Demon”

link : https://www.facebook.com/demonzegarmistrz/?notif_t=page_fan

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.